Noclegi w Łebie

WILLA LATARNIK – POKOJE GOŚCINNE

Noclegi w Łebie

Łeba jest miastem leżącym nad rzekami Łebą i Chełstem. Od zachodu Łeba graniczy ze Słowińskim Parkiem Narodowym z ruchomymi wydmami i jeziorami Łebsko i Gardno, a od wschodu sąsiaduje z jeziorem Sarbsko i Rezerwatem Przyrody Mierzeja Sarbska. Od lat Łeba jest celem podróży wielu wczasowiczów oraz wielbicieli polskiego morza.

Pokoje do wynajęcia

Naszym gościom oferujemy też pokoje w Łebie. Zlokalizowane w willi Latarnik pokoje zostały wyposażone w pełną infrastrukturę, która jest niezbędna do właściwego funkcjonowania podczas wyjazdu urlopowego. W pokojach znajdziemy lodówki i TV LCD. W bezpośrednim sąsiedztwie willi znajduję się parking dostępny dla naszych gości, a także grill, z którego każdy odwiedzający naszą willę, może korzystać bez ograniczeń. Zapewniliśmy też na terenie całego obiektu, swobodny dostęp do Internetu, z którego można korzystać w swoich pokojach.

Dla tych gości, którzy chcą samodzielnie przygotowywać sobie posiłki jest przygotowany w pełni wyposażony ogólnodostępny aneks kuchenny. Na posesji znajduje się plac zabaw dla dzieci. Obiekt jest , zbudowany w kształcie latarni morskiej. Z wieżyczki jest widok na panoramę Łeby i okolice, oraz widać prawdziwą Latarnię Morską w Stilo. Wszystko to jest udostępniane naszym gościom.