Rejs Łeba

Rejsy wycieczkowe w Łebie

Łeba to stara osada rybacka, a tradycja połowu ryb kultywowana jest do dzisiaj. W porcie możemy spotkać jednak nie tylko profesjonalne kutry. Stacjonują tu statki wycieczkowe. W sezonie letnim statki odpływają bardzo często. Przejażdżka taka pozwala spojrzeć na plażowiczów i polski Bałtyk z zupełnie innej perspektywy.

Wycieczki morskie

Wycieczki morskie w Łebie, to gratka dla wszystkich niezależnie od wieku. Na wielu jachtach i kutrach można też wypożyczyć również wędkarski ekwipunek. Rejsy wycieczkowe można odbyć również po jeziorze Łebsko. Stylizowane stare kutry rybackie zabiorą nas w rejsy widokowe po morzu i na zachody słońca.

Nocleg niedaleko portu

Aby jednak cieszyć się rejsem, należy wcześniej zadbać o nocleg niedaleko portu. Idealnym miejscem są zlokalizowane w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w Łebie – domki holenderskie oraz willa Latarnik. Bezpośrednio sąsiadują z portem jachtowym i otoczone są lasem świerkowo – brzozowym. Z domków bardzo szybko przedostaniemy się jednakowo do portu, jak też na plaże. Wszystkie domki zostały wyposażone w aneks kuchenny oraz dwie sypialnie. W każdym znajduję się też salon dzienny oraz toaleta i kabina prysznicowa. Nasi goście mają też do dyspozycji miejsca parkingowe w zależności od potrzeb. Pokoje w willi Latarnik zostały wyposażone w lodówki i TV LCD. W ich najbliższym sąsiedztwie zlokalizowany jest także grill, z którego każdy odwiedzający naszą willę, może korzystać bez ograniczeń. Obiekt jest, zbudowany w kształcie latarni morskiej. Z wieżyczki jest widok na panoramę Łeby i okolice oraz widać prawdziwą Latarnię Morską w Stilo.